Перейти до основного вмісту
Робоча зустріч

З 12 по 16 лютого 2024 року доцент Олександр Саєнко пройшов міжнародне наукове-педагогічне стажування в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ в норвезькому Університеті Норд (м. Будо). Узгоджена університетами програма стажування була насичена заходами та активностями різного спрямування – це й професійно-особистісний розвиток викладача, це й інтернаціоналізація та посилення спроможності університетів України через участь в робочих зустрічах в рамках нового міжнародного проєкту, це й викладацька робота для українських студентів в Норвегії.

Протягом 5 днів перебування в Норвегії вдалося:

  • Поглибити знання та вдосконалити професійні вміння у науково-дослідній сфері через участь в двох семінарах, які в цей час проводилися в Бізнес школі університету, а це - "Трансформація інституцій та суспільств: облік для стійкого майбутнього" (12.02.2024). Зокрема,  вдалося відвідати номінаційну лекцію та захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії.
  • Взяти участь в роботі Керівного комітету нового проекту “The Universities’ Reaction to Big Obstructions: Building resilient higher education to respond and manage societal crises (TURBO)” та в робочих зустрічах щодо обговорення поточних завдань та планування роботи на 2024 рік. Саме із цих зустрічей офіційно розпочато реалізацію проєкту TURBO, який фінансується ЄС в рамках програми Erasmus+, партнером та бенефіціаром якого є наш університет.
  • Виступити із презентацією "Перепідготовка та соціальна адаптація переміщених осіб: досвід з Чернівців" в рамках проведення семінару "Роль цифровізації у навчанні та соціальній адаптації під час криз".
  • Попрацювати на окремому навчальному занятті з українськими студентами, які зараз перебувають на семестровому навчанні в Бізнес школі за програмою Еразмус+. Зокрема, проведели експрес-хакатон інноваційних стратегій, на якому студентам запропоновано із використанням концепції блакитного океану розробити інноваційні шляхи розвитку «домашніх» університетів.

Окремим задоволенням було привітати із 70-річним ювілеєм керівника Центру досліджень Крайньої півночі професора Фроде Мелемвіка, який вже більше 20 років підтримує партнерство та дружні взаємовідносини із університетами України.

 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності