Перейти до основного вмісту
Академія Леона Козмінського

З 15 по 18 травня 2024 року співробітники економічного факультету взяли участь в тренінгових заняттях та воркшопах в Університеті Леона Козмінського (Варшава, Польща).

Заступники декана Роман Грешко та Олександр Кифяк, завідувач кафедри міжнародної економіки Олександр Саєнко, доцент кафедри бізнесу та управління персоналом Вікторія Кифяк, доцентка кафедри фінансів і кредиту Віолетта Харабара, доцентка кафедри міжнародної економіки Діана Михайлина та к.е.н., асистентка кафедри міжнародної економіки Ірина Роговська-Іщук навчалися в рамках програми стажування «Capacity building and competence improving for Ukraіnian universities» робочого компоненту 2 проєкту TURBO-ERASMUS-EDU-2023-CBHE «The Universities’ Reaction to Big Obstructions: Building resilient higher education to respond and manage societal crises».

Зустрічі зібрали партнерів проєкту TURBO із 7 закладів вищої освіти України, а колеги з Університету NORD та Університету Козмінського ознайомили учасників із сучасними підходами до використання інструментів стратегічного менеджменту для університетів задля їх адаптації до вимог сьогодення та нівелювання потенційних кризових явищ у майбутньому, розповіли про їх досвід проходження міжнародної акредитації, інтернаціоналізацію освітньої й наукової діяльності та інструментами HRM для активізації професійної діяльності викладацького колективу університету. Залучені до тренінгів польські практики спільно із учасниками виробили дієві підходи до посилення співпраці із різними групами стейкхолдерів університетського середовища. На воркшопі Gallup присутні навчилися використовувати новітні підходи для побудови команд із врахуванням психологічних особливостей їх членів.

Представники Університету NORD та Університету Козмінського розповіли про сучасні стратегії управління університетами, спрямовані на адаптацію до сучасних вимог і запобігання майбутнім кризовим ситуаціям, обмінювалися досвідом акредитації, міжнародного співробітництва та використання методів управління персоналом для підвищення ефективності навчального процесу, розглядали ефективні стратегії співпраці зі стейкхолдерами університетського середовища, а на воркшопі Gallup учасники практикували сучасні методи формування команд, враховуючи психологічні особливості їх учасників. Фіналом навчання стали представлені командами університетів презентацій з пропозиціями та інструментами розвитку університетів.

Проект TURBO реалізується за фінансової підтримки ЄС та має на меті підвищення стійкості, готовності та оперативності закладів вищої освіти в Україні через розбудову їхнього потенціалу, вдосконалення компетенцій та обмін досвідом. Реалізується у 2024-2026 роках в партнерстві із Університетом Норд (Норвегія), Університетом Козмінського (Польща), Міжнародним фондом соціальної адоптації та 7 закладами вищої освіти України.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності